O nás

ROCA Business Centrum

Aj vy si môžete kúpiť svoju vlastnú kanceláriu

O projekte

Business centrum ROCA je ideálnym miestom pre Vašej podnikanie. Aj vy si môžete kúpiť svoju vlastnú kanceláriu, pričom platíte len služby, zatiaľ čo Vaša kancelária/priestor sa pravidelne zhodnocuje, ako investícia.

Business centrum ROCA je nielen administratívny komplexom, zelenou stavbou s najmodernejšími technológiami. modernou architektúrou a nízkymi režijnými nákladmi, ale navyše ponúka komplexné služby vďaka ROCA centru, a to: lobby kaviareň pri vstupe a 24 hodinová recepcia hotelového typu, kongresová miestnosť, možnosť individuálneho prenájmu rokovacích miestností, možnosť ubytovania pre Vašich obchodných partnerov v hoteli ROCA, reštauračné služby.

O PROJEKTE

Lokalita

Umiestnenie projektu Business centrum ROCA pomôže rozvoju Vášho podnikania. Blízkosť centra mesta a zároveň skvelé dopravné napojenie na všetky hlavné ťahy. Vďaka príjazdu z dvoch ulíc – Južná trieda/Rastislavova ulica si Vás jednoducho nájdu Vaši zákazníci a túto polohu ocenia aj Vaši obchodný parteri a zamestnanci.

  • Širšie centrum mesta Košice – Juh
  • Vynikajúce dopravné napojenie
  • Možnosť parkovania pre klientov v areáli ROCA centra
  • Hotel ROCA ponúkajúci všetky služby pre obchodných cestujúcich s reštauráciou a kongresovou miestnosťou
LOKALITA

Nájdete nás
Južná trieda 117, Košice

Máte záujem o kúpu kancelárie?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je rocabc.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná